ژانومه نیوهوم

ژانومه نیوهوم

سری ژانومه نیوهوم یه از سری های جدید چرخ‌خیاطی ژانومه است که با وجود گذشت زمانی کم  حدود ۲ تا ۳ سال از ورود به بازار های ایران جای مناسبی برای خود باز کرده ،چنانکه در بین ما تعمیرکارها به دیر خراب شدن معروف است .

تعداد چرخ‌خیاطی هایژانومه نیوهوم زیاد نیست و روال ساخت آنها براساس ساخت چرخ‌خیاطی های جدید ژانومه است . این چرخ‌خیاطی ها نیز ساخت کشور تایلند هستند و از دو تا سه سال ضمانت خدمات شرکتی برخوردارند.

روال ساخت آنها در چرخ‌خیاطی های گلدوزی یک درجه و دو درجه است که یک درجه آن مثل ۱۹۱۶ و دو درجه آن ژانومه۱۴۱۲  و سردوزهای سری جدید ژانومه نیز مانند ۲۰۳ که کماکان یکی از سردوزهای خوشنام بازار است .

ژانومه نیوهوم
ژانومه نیوهوم

باکلیک روی لینک زیر می‌توانید از فروشگاه اینترنتی چرخ‌خیاطی آنلاین دیدن کنید و از قیمت‌ها،امکانات چرخ‌خیاطی،ماشین بافت و لوازم آنها اطلاع یابید.

فروشگاه چرخ‌خیاطی آنلاین

2 دیدگاه در “ژانومه نیوهوم

  1. سلام چرخ خیاطی من ژانومه ۵۰۰۱هست چن ساله کارمیکنم باهاش و هیچ مشکلی نداشته امروز ک خواستم کارکنم پدالو ک یبارفشارمیدم شروع بکارمیکنه ووقتی ولش میکنم بازم یسره باسرعت پایین کارمیکنه و قطع نمیشه جوری که باید ازبرق بکشمش وگرنه یسره میدوزه.ولی دوختش هیچ ایرادی نداره.لطفا راهنمایی کنید.آیا قابل تعمیرهست یانه؟ممنون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.