ژانومه نیوهوم

2

ژانومه نیوهوم

سری ژانومه نیوهوم یه از سری های جدید چرخ‌خیاطی ژانومه است که با وجود گذشت زمانی کم  حدود ۲ تا ۳ سال از ورود به بازار های ایران جای مناسبی برای خود باز کرده ،چنانکه در بین ما تعمیرکارها به دیر خراب شدن معروف است .

تعداد چرخ‌خیاطی هایژانومه نیوهوم زیاد نیست و روال ساخت آنها براساس ساخت چرخ‌خیاطی های جدید ژانومه است . این چرخ‌خیاطی ها نیز ساخت کشور تایلند هستند و از دو تا سه سال ضمانت خدمات شرکتی برخوردارند.

روال ساخت آنها در چرخ‌خیاطی های گلدوزی یک درجه و دو درجه است که یک درجه آن مثل ۱۹۱۶ و دو درجه آن ژانومه۱۴۱۲  و سردوزهای سری جدید ژانومه نیز مانند ۲۰۳ که کماکان یکی از سردوزهای خوشنام بازار است .

ژانومه نیوهوم
ژانومه نیوهوم

باکلیک روی لینک زیر می‌توانید از فروشگاه اینترنتی چرخ‌خیاطی آنلاین دیدن کنید و از قیمت‌ها،امکانات چرخ‌خیاطی،ماشین بافت و لوازم آنها اطلاع یابید.

فروشگاه چرخ‌خیاطی آنلاین

2 thoughts on “ژانومه نیوهوم

  1. سلام چرخ خیاطی من ژانومه ۵۰۰۱هست چن ساله کارمیکنم باهاش و هیچ مشکلی نداشته امروز ک خواستم کارکنم پدالو ک یبارفشارمیدم شروع بکارمیکنه ووقتی ولش میکنم بازم یسره باسرعت پایین کارمیکنه و قطع نمیشه جوری که باید ازبرق بکشمش وگرنه یسره میدوزه.ولی دوختش هیچ ایرادی نداره.لطفا راهنمایی کنید.آیا قابل تعمیرهست یانه؟ممنون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: Content is protected !!